İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKNOFEST 2021 BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR! SON BAŞVURU TARİHİ 28.02.2021

Dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknololoji festivali TEKNOFEST heyecanı yeniden başlıyor. Toplumun tamamında teknoloji ve bilim konusunda farkındalık oluşturmayı, Türkiye'nin bilim, teknoloji ve mühendislik alanlarında yetişmiş insan kaynağını artırmayı hedefleyen TEKNOFEST'in heyecanına ortak olup Türkiye tarihinin en büyük ödüllü Teknoloji Yarışmalarında yerinizi alabilirsiniz.
TEKNOFEST 2021 BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR! SON BAŞVURU TARİHİ 28.02.2021

Dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknololoji festivali TEKNOFEST heyecanı yeniden başlıyor.
Toplumun tamamında teknoloji ve bilim konusunda farkındalık oluşturmayı, Türkiye'nin bilim, teknoloji ve mühendislik alanlarında yetişmiş insan kaynağını artırmayı hedefleyen TEKNOFEST'in heyecanına ortak olup Türkiye tarihinin en büyük ödüllü Teknoloji Yarışmalarında yerinizi alabilirsiniz.

 

TEKNOFEST YARIŞMALARI BAŞVURU REHBERİ

TEKNOFEST Teknoloji Yarışmalarına Nasıl Başvuru Yapabilirim?


21-26 Eylül 2021 tarihleri arasında yeniden İstanbul'da gerçekleştirilmesi planlanan Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'in bir parçası olmak, Türkiye'yi Milli Teknoloji Hamlesi hayallerine bir adım daha yaklaşmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru adımlarını takip ederek yarışma başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, başvuru yapacak tüm öğretmen, idareci ve öğrencilerimize başarılar dileriz.

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.