İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Şişli İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliğinde; Sağlığın geliştirilmesi bilinç ve farkındalığını artırmak amacıyla, resmi kurum personellerine yönelik "Sağlık Bakanlığı Halkın Sağlık Eğitimi Programı" semineri verildi.

Sağlık Bakanlığı Halkın Sağlık Eğitimi Programı  " Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı,  Akıllı İlaç Kullanımı, Doku ve Organ Bağışı " konuları kapsamında sağlığın geliştirilmesi bilinç ve farkındalığını artırmak amacıyla  Şişli İlçe Milli eğitim Müdürlüğü ile  İlçe Sağlık Müdürlüğünün işbirliğinde resmi kurum personellerine yönelik bir seminer verilmiştir. Diyetisyen Emine Ateş tarafından "Popüler Diyetlerin Avantaj ve Dezavantajları, Hemşire Nuray Uçak tarafından "Doku ve Organ Bağışı, Akılcı İlaç Kullanımı konularında bilgilendirme yapılmıştır.
Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Şişli İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliğinde; Sağlığın geliştirilmesi bilinç ve farkındalığını artırmak amacıyla, resmi kurum personellerine yönelik

26-08-202226-08-202226-08-202226-08-2022

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.