İSTANBUL
ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz İş Sağlığı ve Güvenliği Bürosunca Müdürlük personeline yönelik "Sağlıklı Beslenme ve Obezite Semineri" düzenlendi.
![Müdürlüğümüz İş Sağlığı ve Güvenliği Bürosunca Müdürlük personeline yönelik](/meb_iys_dosyalar/2023_04/11155253_WhatsApp_Image_2023-04-11_at_15.35.39_1.jpg)
Dünya Sağlık Haftası kapsamında; İlçe Müdürlüğümüz tüm çalışanlarına yönelik " Sağlıklı Beslenme ve Obezite " konusunda Şişli İlçe Sağlık Müdürlüğünde görevli Diyetisyen Kübra ALKAN tarafından 11.04.2023 Salı günü 14.15-14.45 saatleri arasında İlçemiz Nişantaşı Eğitim Salonunda bilgilendirme semineri verilmiştir.