İSTANBUL
ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Bakanlığımız ile YTÜ iş birliğinde gerçekleştirilen Meslekî ve Teknik Eğitim Protokolü kapsamında, protokol yürütme kurulu toplantısı yapıldı.
Millî Eğitim Bakanlığımız ile YTÜ iş birliğinde gerçekleştirilen Meslekî ve Teknik Eğitim Protokolü kapsamında YTÜ Rektörü Sayın Prof. Dr. Tamer Yılmaz ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı'nın , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sevgi Yücel'in katılımıyla protokol yürütme kurulu toplantısı YTÜ Maçka MTAL'de gerçekleştirildi.![Millî Eğitim Bakanlığımız ile YTÜ iş birliğinde gerçekleştirilen Meslekî ve Teknik Eğitim Protokolü kapsamında, protokol yürütme kurulu toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_10/20150818_20221019_165345.jpg)