İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul Kent Üniversitesi ile Eğitimde İşbirliği Protokolü

Protokol kapsamında her iki kurum arasında ortak sosyal sorumluluk projeleri, bilim, sanat, eğitim ve spor faaliyetlerinin planlanması ve yürütülmesi hedefleniyor.  
İstanbul Kent Üniversitesi ile Eğitimde İşbirliği Protokolü

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile İstanbul Kent Üniversitesi arasında eğitimde işbirliği protokolü İstanbul Kent Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Necmettin Atsü ve İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Selman Küçük tarafından İstanbul Kent Üniversitesi Rektörlük makamında düzenlenen törende imzalandı.


Protokol, özellikle öğrencilerin başarı seviyelerini yükseltecek olan tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini artırmayı; eğitim programlarının geliştirilmesi, öğretmen yeterliklerinin uygulamalı eğitim faaliyetleriyle arttırılması, öğretmenlerimize kendi alanlarında sunulacak hizmet içi eğitimlerin üniversite işbirliği ile planlanması ve öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimlerinin desteklenmesi ile yenilikleri takip etmelerinin sağlanması, ailelerin ve öğrencilerimizin  sosyal, kültürel ve mesleki gelişimlerine destek olunması başlıklarında taraflar arasında işbirliğini ve koordinasyonu sağlamayı amaçlıyor. 

 

 

26-11-202126-11-202126-11-202126-11-2021

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.