İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Abdurrahman Köksaloğlu Ortaokulunda "Ses Ver Hayata Emniyetli Yarınlara" projesi çerçevesinde program düzenlendi.

  Şişli'de İlçe Emniyet Müdürlüğünce hayata geçirilen "Ses Ver Hayata Emniyetli Yarınlara" Projesi dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, öğrencilerimiz ve Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğine bağlı ekipler birlikte konser verdi
İlçemiz Abdurrahman Köksaloğlu Ortaokulunda

Şişli'de İlçe Emniyet Müdürlüğünce hayata geçirilen "Ses Ver Hayata Emniyetli Yarınlara" Projesi dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, öğrencilerimiz ve Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğine bağlı ekipler birlikte konser verdi


Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğünce ortaokul öğrencilerinin sosyal hayata katılımlarını artırmak amacıyla "Ses Ver Hayata Emniyetli Yarınlara" Projesi hayata geçirildi. Şişli Kaymakamlığı, Şişli Belediyesi, İlçe Milli Eğitim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün de destek verdiği proje kapsamında belirlenen öğrencilere Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği görevlilerince üç aylık müzik ve resim eğitimi verildi.


Toplum Destekli Polislik faaliyeti çerçevesinde "Ses Ver Hayata Emniyetli Yarınlara"  hayata geçirilen projede Abdurrahman Köksaloğlu Ortaokulu öğrencileri yer aldı. Okulumuzdaki öğrencilerden çocuk korosu ve resim grubu oluşturuldu. Üç aylık bir çalışma sonucunda, okuldaki duvarlar çocuklar tarafından boyandı ve koro konser için hazır hale geldi. Öğrencilerimizin çalışmalarını sergilemeleri için bir program düzenlendi. 


Abdurrahman Köksaloğlu Ortaokulunun bahçesinde düzenlenen etkinliğe, Şişli Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Şişli ilçesinden sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kayhan Ay, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünden sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Belma Aldemir, Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürü Süleyman Gökdemir, Çocuk Şube Müdürü Özlem Temür, Şişli İlçe Emniyet Müdürü Özay Kayhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevgi Yücel, Şişli Polis Merkezi Amiri Gaffari Doğan, Kuştepe Mahalle Muhtarı Eyüp Demirkıran, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrencilerin aileleri katıldı.


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, okul öğrencilerinden oluşan koronun sahneye çıkması ile devam etti. Korodaki öğrencilerimiz, eğitmenleriyle birlikte pek çok parça seslendirip izleyicilerden büyük alkış aldılar. Daha sonra, polis ağabey ve ablaları da onlara katıldı ve okul bahçesinde eğlenceli anlar yaşandı. Programı büyük bir dikkatle takip eden Şişli Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Kuştepe'de böyle bir projenin gerçekleştirilmiş olmasından duyduğu mutluluğu dile getirerek, bu çocuklara devletin en iyi imkanlarını sağlamak zorunda olduklarını söyledi.


"Bu ülkede bir tane bile feda edilecek çocuğumuz yok, herkesi kucaklamak zorundayız"


Etkinliğin sonunda çiçek takdim edilen İlçe Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, İlçe Belediye Başkanı Muammer Keskin, İlçe Emniyet Müdürü Özay Kayhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevgi Yücel ve diğer konuklar, rap müzik yapan öğrencilerimize eşlik etti.


Halide Edip Adıvar İlkokulunda gerçekleştirilen Sene Sonu Kapanış Programına Şişli Kaymakamı Sn. Ahmet Gazi Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Sevgi Yücel, Şube Müdürümüz Sn. İlhan Kurt ve İlçe Protokol üyeleri katılarak, öğrenci ve öğretmenlerimizin tatil heyecanını paylaştılar.

 

20-06-202220-06-202220-06-202220-06-202220-06-202220-06-202220-06-202220-06-2022

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.