İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Sevgi Yücel'in 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Kapanış Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Sevgi Yücel'in  2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Kapanış Mesajı

 

Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler ve Saygıdeğer Veliler,

Büyük bir coşku ve heyecanla başladığımız 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının son günü geldi. Bugün, ilçemizde eğitim alan toplam 40572 öğrenci, 3339 öğretmen ve Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı çalışan tüm personelimizle bir eğitim öğretim yılını daha huzurla bitirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 

Sevgili Öğrenciler; Başarılı olmak için gece gündüz demeden çalıştınız. Başarıya inandınız, emeklerinizin sembolü olan karnelerinizi haklı bir mutlulukla aldınız. Uzun süren bu zaman diliminde daha iyiyi, daha güzeli yakalamaya çalıştınız. Sizlerden, tatil süresince öncelikle sağlığınızı korumanızı, dinlenmenizi, kitap okuyarak vaktinizi verimli bir şekilde değerlendirmenizi istiyorum. Yeni öğretim yılına, dinlenmiş olarak, daha mutlu, daha umutlu ve daha azimli şekilde başlamanızı ümit ediyorum.

Değerli Meslektaşlarım; Eğitim ordumuzun fedakâr neferleri olan siz sevgili öğretmenlerimizin, görevinizi en iyi şekilde yerine getirmek için elinizden geleni yaptığınızı ve evlatlarımızı geleceğe hazırlamanın huzuru ve mutluluğu ile bir eğitim yılını daha tamamlamanın tatlı ve onurlu yorgunluğu içinde olduğunuzu biliyorum. Bu işe emek veren, gönül veren okul yöneticilerimizi, tüm öğretmenlerimizi ve eğitim çalışanlarımızı yürekten kutluyorum. Sizlerle beraber değişime ve yeniliğe açık, bilgiye ulaşma yollarını bilen ve onu kullanabilen öğrenciler yetiştirme yolunda ilçemizin eğitimdeki başarısını daha üst seviyelere çıkartacağımıza gönülden inanıyorum. Hepinizin ailelerinizle birlikte, sağlıklı ve mutlu bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum.

 

Saygıdeğer Veliler; Sizlere teşekkürü bir borç biliyorum. Bizim iyi günümüzde, kötü günümüzde hep yanımızda oldunuz. Bizler bu işi sizlerin anlayışı, yardım ve desteği olmadan başaramayacağımızın bilincindeyiz. Bu yüzden sizlerden önemli bir şey istiyoruz; lütfen yavrularımızın tatilde bedenen ve zihnen dinlenmelerine yardımcı olun ve 2022-2023 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte yavrularımızı sağlıklı ve yeterince dinlenmiş bir şekilde bize tekrar getirin.

Bu duygu ve düşüncelerle mutlu, sağlıklı, huzur dolu bir yaz tatili geçirmenizi diliyor,  eğitim ve öğretim mücadelesine emeği geçen bütün idareci, öğretmen ve  personelimize ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz adına canı gönülden teşekkür ediyorum. Evlatlarımızın eğitimi için her türlü fedakârlığı gösteren siz değerli velilerimize de şükranlarımı sunuyor, iyi tatiller diliyorum. 

 

Sevgi Yücel
Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.