İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Sevgi YÜCEL Göreve Başlama Mesajı Yayımladı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Sevgi YÜCEL Göreve Başlama Mesajı Yayımladı

Değerli Meslektaşlarım,

25.03.2022 itibariyle Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladım. Binlerce yıllık tarihi, kültürü, benzersiz güzellikleri, her rengi kendinden bir parça bilen tavrıyla adeta Anadolu mozaiği olan İstanbul'umuzun ilçelerinden biri olan Şişlimize hizmet etme fırsatını yakalamış olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşıyorum. 


Bu kutlu yolculukta birlikte yol yürüyeceğimiz öğretmenlerimize, ekip arkadaşlarıma, okul ve kurum yöneticilerimize, tüm personelimize, velilerimize ve tüm Şişli halkına saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Eğitim camiası olarak her birimiz, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için varız. Gayemiz çocuklarımızın kendi varlığını keşfederek çağı yakalayan; dünyayı tanıyan, araştıran ve sorgulayan; milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olmaları için tüm gücümüzle çalışmaktır. Bu amaca ilerlerken en büyük gücümüz; değerli yöneticilerimizin rehberliği; öğretmen arkadaşlarımızın özverisi ve velilerimizin desteğidir.

Bugüne kadar ilçemizde görev yapmış İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz başta olmak üzere emeği geçen herkese hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tüm paydaşlarımızla birlikte, eksiklerimizi tamamlayıp; güzelliklere ve nice başarılara hep beraber ulaşmamızı temenni ediyorum. 

 

Sevgi YÜCEL

Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.