İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Selman KÜÇÜK 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Döneminin Başlaması Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Selman KÜÇÜK 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Döneminin Başlaması Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

 

2021-2022 Eğitim öğretim yılının 2. döneminin başlamasının verdiği heyecanla değerli öğretmenlerimizin, sevgili öğrencilerimizin ve sayın velilerimizin sevincine, heyecanına yürekten katılıyorum.

 

Değerli öğretmen arkadaşlarım 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının İkinci Döneminde  bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak, onların geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak adına göstereceğiniz gayret ve fedakarlıklar dolayısıyla şahsınıza teşekkür ederim.

 

Sevgili öğrenciler, kısa bir tatil sonrası heyecan ve umutla yeni bir döneme başlıyoruz. Sizlerden beklentimiz sağlam bir inanç ve istekle derslerinize sımsıkı sarılarak hayalini kurduğunuz hedeflerinize ulaşmak için azami gayret göstermenizdir. Sizleri çok seviyor ve sizlere güveniyoruz.

 

Sayın veliler, bize emanet ettiğiniz çocuklarımızın fenni, milli, manevi ve ahlaki yönden gelişimi için tüm imkanlarımızla elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Bu zorlu süreçte siz kıymetli velilerin, öğrencilerimizin muvaffakıyetinde büyük bir rol üstlendiğini biliyor; eğitim faaliyetlerinin başarılarla taçlandırılması için desteklerinizi bekliyoruz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunar, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı 2. döneminin eğitim camiamız için hayırlı ve başarılı geçmesini temenni ederim.


Selman KÜÇÜK

ŞİŞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.