İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sevgi YÜCEL'in 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sevgi YÜCEL'in 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

       "Ya İstiklal Ya İzmihlal !"düşüncesiyle seferber olan şanlı milletimizin işgal girişimine gereken cevabı verdiği tarihtir 30 Ağustos. Bir asır sonra bugün işgal girişimine karşı vermiş olduğumuz şanlı mücadelenin gurur ve heyecanını milletçe yaşamaktayız.      

          Barışın ve huzurun teminatı için mücadele eden Türkiye, şanlı ordusu, aziz şehitleri, fedakar gazileri ve kahraman milletiyle geçmişte olduğu gibi 15 Temmuz'da da emperyalistler ve kuklalarına gereken cevabı vermiştir. 100. yıldönümünü kutladığımız zaferin bilinciyle, hep birlikte sergileyeceğimiz dik duruşumuz ve mücadelemizle, kurtuluş destanımızı yazan ecdadımızın bize bıraktığı kutsal emanete sonuna kadar sahip çıkacak ve aziz vatanımızı bizden sonraki nesillere en güçlü şekilde miras bırakacağız.        

        Türkiye Cumhuriyeti'nin, tarihin şahitlik ettiği büyük zaferler üzerine inşa edildiğini unutmadan Malazgirt Zaferi ile bu toprakların kapısını açarak vatan kılan Sultan Alparslan'ı, 30 Ağustos Zaferi'ni kazanarak bir tarihin kaderinin yeniden çizilmesini sağlayan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, İstiklal Savaşımızın kahramanlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.    

     "30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun."      

                                         

                                     Sevgi YÜCEL                              

                           İlçe  Milli Eğitim Müdürü                                                            

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.