İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Selman KÜÇÜK´ün Yarıyıl Tatili Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Selman KÜÇÜK, 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Tatili vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Selman KÜÇÜK´ün Yarıyıl Tatili Mesajı

2021-2022 eğitim-öğretim yılının birinci dönemini bugün itibariyle tamamlamış bulunuyoruz. Değerli meslektaşlarım başta olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımıza, sevgili yavrularımıza ve değerli velilerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Sevgili Öğrenciler,
Uzun bir ayrılık döneminin ardından sizlere kavuşmanın mutluluğu ve heyecanını yaşadığımız bir dönemi geride bıraktık. Parıldayan gözlerinizi okul bahçelerimizde, koridorlarımızda ve sınıflarımızda görmek, mesleğimizi yapmanın şevkini arttırmaktadır. Eğitim ve öğretim süreci içerisinde gerek fiziksel gerek zihinsel olarak yaşadığınız yorgunluğunuzu atacağınız bol gezmeli, bol eğlenceli, bol oyunlu bir ara tatil dilerim.


Değerli  Meslektaşlarım,
Öğretmenlik mesleğini icra etmek her dönem meşakkatli olmuştur. Neticede insan yetiştirmenin sorumluluğunu omuzlarınızda taşıyorsunuz. Bu sorumluluğun gerektirdiği planlı ve özverili çalışmalarınızı, her zaman takdirle karşılamaktayız. Özellikle, salgın sürecinin zorlu döneminde, yüz yüze eğitimin sorunsuz bir şekilde sürmesi için göstermiş olduğunuz çalışmalarınızın karşılığını vermek elbette mümkün değildir.


Değerli Veliler,
Veli olmak; yaşam boyu evladının yanında olmak, evladının iyiliği için fedakârlıklarda bulunmaktır. Her bir velimiz, öğrencisinin en iyi ve en donanımlı şekilde eğitim-öğretim süreçlerinden faydalanmasını istemekte ve bu amaç için çabalamaktadır. Sizsiz bir öğrenme süreci, sizsiz bir eğitim hayatı düşünülemez. Ara tatilde çocuklarınızla birlikte geçireceğiniz etkili ve verimli zamanlar, bu eğitim-öğretim sürecinin bir parçasıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle bir eğitim-öğretim döneminin sonuna erişmenin mutluluğu ve huzuru ile tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize sağlıklı, huzurlu bir ara tatil dilerim.


2021-2022 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminde sizlere sağlık ve afiyetle kavuşmak dileğiyle.

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.