İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Selman KÜÇÜK'ün 10 Kasım Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Selman KÜÇÜK'ün 10 Kasım Mesajı

Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu, Başkomutanımız, Türk Bağımsızlık Savaşı'nın Önderi, Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete irtihalinin 83. yılında, onu saygı, sevgi ve özlemle anıyorum. 

"Millî emeller, millî irade, yalnız bir şahsın düşüncesinden değil, bütün millet fertlerinin arzularının, emellerinin birleşmesinden ibarettir." diyerek vatanımızı kurtarmak için Anadolu topraklarında yaktığı bağımsızlık meşalesi, milletimizi tek vücut hâle getiren Atatürk; millet sevgisine dayanmış, milletini her şeyin üstünde tutmuştur. Millet olarak bizlere düşen, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün gerçek ruhunu yansıtan fikir ve düşüncelere sıkıca sarılarak en büyük eserim dediği çağdaş  Türkiye Cumhuriyeti'ni bölünmez bir bütün olarak sonsuza kadar korumaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle yurdumuzun kurtarıcısı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve Milli Mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha minnet, rahmet ve şükranla anıyorum.Ruhları şad olsun.

 

Selman KÜÇÜK

Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.