İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Sevgi YÜCEL'in 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Kapanış Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Sevgi YÜCEL,  2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Kapanışı Vesilesi ile Bir Mesaj Yayımladı.
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Sevgi YÜCEL'in  2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Kapanış Mesajı

Şehrimizin göz bebeği Şişli'de 132 okulumuz, 39.258 öğrencimiz ve 2.710 öğretmenimiz ile 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılını tamamladık. Sahip olduğumuz tüm güzelliklerimizin en kıymetlisi olan öğrencilerimizle başarı dolu bir yılı tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2022 ? 2023 Eğitim ve Öğretim Yılı boyunca ilçemizde emek veren eğitim camiamızın her bir ferdine yürekten teşekkür ediyorum.

 

Hem ilçemizde eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam eden ve hem de 6 Şubat 2023 tarihinde yaşadığımız büyük felaketin ardından ilçemizde misafir olan; eğitim camiamızın her bir ferdinin sosyal, akademik kültürel ve sportif yönden destek verdiği öğrencilerimizi yeni eğitim ve öğretim yılında da desteklemeye devam edeceğiz. Bakanlığımızın politikaları doğrultusunda yürütmüş olduğumuz çalışmalar, öğrencilerimizin proje ve başarılarıyla taçlanıyor ve bu bizler için birer gurur kaynağı olmaya devam ediyor. Bakanlığımızın, il müdürlüğümüzün, kamu paydaşlarımızın ve yerel projelerimizin yeni eğitim ve öğretim yılında da geliştirilerek öğrencilerimiz ile buluşturulmasını hedefliyoruz.

 

 

Sevgili Öğrenciler;

Bir yılın yorgunluğunu üzerinizde taşıyorsunuz ve bu yorgunluğu dinlenerek ve eğlenerek üzerinizden atacaksınız. Bu tatilde yeni başlangıçlara kitaplarla yelken açarak zenginlikleriyle buluşun. Unutmayın, siz bizim geleceğimizsiniz, ümidimizsiniz ve bütün güzel işleri gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğumuz ilham kaynağımızsınız.

Sizleri saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyor, hepinize sağlıklı ve huzurlu bir tatil dönemi diliyorum.

 

Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım;

Çocuklarımız için dilediğimiz her güzelliğin başından sonuna kadar sizler varsınız. Sizler bu hikâyenin en seçkin kalem tutanlarısınız. Başarılarınıza ve emeğinize, tüm öğrencilerimiz adına şükranlarımı sunuyorum.

 

Değerli Velilerimiz; 


Karneler çocuklarınızın nasıl bir insan olduğunu değil, onların derslerindeki durumlarının nasıl olduğunu ortaya koyan belgelerdir. Bu bilinçle, çocuklarınızın karnelerini değerlendirirken onların kişiliklerini zedeleyici, özgüvenlerini yitirmelerine sebep olabilecek suçlamalardan kaçınınız.   


Her Eğitim-Öğretim döneminde olduğu gibi bu dönemde de ilçemizde eğitime verdikleri samimi destekten ve bir eğitim-öğretim yılı boyunca yararlı ve fedakâr çalışmalarından ötürü tüm eğitim camiamıza teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize iyi tatiller diliyor, velilerimize sağlık başarı ve mutluluk dolu günler temenni ediyorum.

 

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.