İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ile Eğitimde İşbirliği Protokolü

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ile Eğitimde İşbirliği Protokolü

 

2023 Eğitim Vizyonu kapsamındaki protokol, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. M. Fatih Andı ve İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Selman Küçük tarafından Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Rektörlük makamında düzenlenen törende imzalandı.

Protokol, özellikle öğrencilerin başarı seviyelerini yükseltecek olan tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini artırmayı; eğitim programlarının geliştirilmesi, öğretmen yeterliklerinin uygulamalı eğitim faaliyetleriyle arttırılması, öğretmenlerimize kendi alanlarında sunulacak hizmet içi eğitimlerin üniversite işbirliği ile planlanması ve öğretmenlerin mesleki gelişimlerinin desteklenmesi ile yenilikleri takip etmelerinin sağlanması ilçemiz öğretmenlerine lisansüstü eğitimde indirim yapılması ve ailelerin sosyal, kültürel ve mesleki gelişimlerine destek olunması başlıklarında taraflar arasında işbirliğini ve koordinasyonu sağlamayı amaçlıyor.

25-11-202125-11-202125-11-2021

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.