İSTANBUL
ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmus+ Yaz Akademisi Yurt Dışı Staj Programımızın çalışmaları başlamıştır.
Atölyelerini Nişantaşı Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirileceğimiz Türkiye, Bulgaristan, Almanya, İtalya, Romanya, Makedonya, Fransa ve Hırvatistan'dan belediye, üniversite, ilçe milli eğitim müdürlüğü ve sivil toplum kuruluşlarının iş birliği ile yürütülecek olan Erasmus+ Yaz Akademisi Yurt Dışı Staj Programımızın çalışmaları başlamıştır. Projemiz ile gençlerimizin yabancı dil yeterliliği, kişisel ve finansal okuryazarlığı, duygusal zeka, dayanışma, hoşgörü ve ötekiliği kabul etmenin gelişimi, toplum hizmetleri için sosyal girişimcilik ve çevrenin korunması için yaratıcı düşüncenin gelişimi, dünya kültürel mirasının ve müzik ve sanattaki çeşitliliğin takdir edilmesi gibi farkındalık çalışmaları yapacağız![Erasmus+ Yaz Akademisi Yurt Dışı Staj Programımızın çalışmaları başlamıştır.](/meb_iys_dosyalar/2022_12/29130355_erasmus-.jpg)