İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emekliye Ayrılan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nail BÖLÜKBAŞI İçin Tören Düzenlendi

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün duayenlerinden Şube Müdürümüz Nail BÖLÜKBAŞI Hocamızı emekliliğe uğurladık. Çalışma azmiyle ve devlet adamlığı ilkeleriyle bizlere örnek olan ve tecrübeleriyle işlerimizi kolaylaştıran Nail BÖLÜKBAŞI müdürümüze emeklilik hayatında sağlık, mutluluk ve esenlik diliyoruz.
Emekliye Ayrılan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nail BÖLÜKBAŞI İçin Tören Düzenlendi

Şişli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nail BÖLÜKBAŞI'nın emekli olmasından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Şişli Öğretmenevi'nde ve İlçemiz Binasında tören düzenlendi.

Törende bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Sayın Murat Mücahit YENTÜR, Şube Müdürü Nail BÖLÜKBAŞI'nın görevini başarıyla tamamladığını belirterek, görevi sırasında kendileri ile uyum içerisinde güzel çalışmalar gerçekleştirdiğini ifade etti. Nail BÖLÜKBAŞI'nın iyi bir yöneticiliğin yanı sıra iyi bir dost da olduğunu söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Sayın Murat Mücahit YENTÜR, emekliliğe ayrılmasıyla kendilerinden kopmadığını dile getirdi. Şube Müdürü Nail BÖLÜKBAŞI'nın eğitime katkılarından dolayı teşekkür ederek, emekliliğinin kendisine hayırlı olmasını diledi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü'nden emekli olan Nail BÖLÜKBAŞI, beraber yol aldığı tüm yöneticilerden ve Şişli'den ayrılmanın üzüntüsünü yaşadığını belirtti. Şişli'de eğitim kalitesinin daha da artmasında büyük gayretler sarf ettiklerini söyleyen Nail BÖLÜKBAŞI, "Tüm eğitim felsefemiz 4S kuralına yani Sevgi, Saygı, Sadakat ve Sabır sırrına vakıf olmaktan geçtğini paylaştı. Birlik ve bütünlük içerisinde çalışmak olumlu yönde ilerlemeyi sağlamıştır. Beraberliğimiz gönül birliği içerisinde olduğumuzun göstergesidir. Bu bir veda değildir gönül birliğimiz devam edecektir." dedi.

Konuşmaların ardından, emekliye ayrılan Şube Müdürü Nail BÖLÜKBAŞI'nın plaketi ve hediyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Sayın Murat Mücahit YENTÜR, Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin ÖZCANLAR, Şişli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın Salih AKA, Mehmet YILDIZ, Medet EKŞİ, Soner POLAT, Dr. Recep ERYILMAZ,  Sarıyer Belediyesi Kültürel ve Sosyal İşler Müdürü, İlçemiz Okul Müdürlerinin katılımlarıyla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Sayın Murat Mücahit YENTÜR tarafından takdim edildi.

11-09-202011-09-202011-09-202011-09-202011-09-202011-09-202011-09-202011-09-2020

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.