İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları Gününde Kan Veriyoruz

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz, Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları Gününde kurumsal iş birliği içinde kan bağışı seferberliğine katıldı.
Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları Gününde Kan Veriyoruz

Koronavirüs salgını nedeniyle Kızılay kan stoklarının kritik seviyenin altına düşmesine kayıtsız kalmayan İstanbul Valiliğimizin öncülüğünde başlattığı kan bağışı seferberliğine destek büyüyor. Öğretmenlerimiz, velilerimiz, mezunlarımız  kan bağışı seferberliğinde hastalara can, yakınlarına umut oluyorlar.

Türkiye'nin böyle günlerde dayanışmasının önemli olduğunun altını çizen İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Mücahit YENTÜR "Salgın günlerinde kan bağışı gibi çok önemli ve ertelenemeyecek bir bağış için bir araya gelinmesi duyarlılık göstergesi. Ülkemiz ve insanımız için iyilik yarışında bizler de varız. Bu yarışı gücümüz yettiği kadar devam ettireceğiz. Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları Gününde başlattığımız bu seferberlik Türkiye'nin kan stoklarını olumlu yönde etkileyeceğine inanıyorum. Bu anlamlı çağrıya destek veren katılan herkese teşekkür ederim." şeklinde konuştu.

14 - 16 Haziran tarihleri arasında İstanbul Şişli Cevahir Alışveriş Merkezi önünde Kızılay Mobil Kan Bağış Noktasına gelerek sizler de kampanyamıza destek verebilirsiniz.

 

 

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.