İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Doç. Dr. Murat Mücahit YENTÜR İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Olarak Yeni Görevine Başladı

İlçemizin 2014 - 2021 tarihleri arasında eğitim alanına öncülük eden ve bulunduğu her görevde geliştirdiği ve yaygınlaştırdığı projeler ile adından söz ettiren kıymetli müdürümüz Sayın Doç. Dr. Murat Mücahit YENTÜR, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü olarak yeni görevine başladı.
Doç. Dr. Murat Mücahit YENTÜR İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Olarak Yeni Görevine Başladı

İlçemizin 2014 - 2021 tarihleri arasında eğitim alanına öncülük eden ve bulunduğu her görevde geliştirdiği ve yaygınlaştırdığı projeler ile adından söz ettiren kıymetli müdürümüz Sayın Doç. Dr. Murat Mücahit YENTÜR, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü olarak yeni görevine başladı. Sayın Levent YAZICI'dan görevi devralan Sayın YENTÜR; zengin kültürel geçmişiyle pek çok uygarlığa ev sahipliği ve başkentlik yapan sultanlar şehri aziz İstanbul'a hizmet edecek olmanın heyecanı ve mutluluğu içerisinde olduğu belirterek görevine başladı. İl Milli Eğitim Müdürümüze ilk görev gününde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sevgi YÜCEL'de ziyarette bulundu.

 

Kıymetli müdürümüze Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi olarak yeni görevinde başarılar dileriz. İstanbul'umuza hayırlı olsun!

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.