İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çocuk Yazarların Konuşan Kalemleri eTwinning Projesi

Şişli İMKB Halk Eğitimi Merkezimizin "Çocuk Yazarların Konuşan Kalemleri"adlı e-Twinning Projesinde finale gelindi. Projede Türkiye'nin farklı illerinden toplam 10 okul yer alıyor.
Çocuk Yazarların Konuşan Kalemleri eTwinning Projesi

Şişli İMKB Halk Eğitimi Merkezimizin "Çocuk Yazarların Konuşan Kalemleri"adlı e-Twinning Projesinde finale gelindi. Projede Türkiye'nin farklı illerinden toplam 10 okul yer alıyor. Mart 2021 tarihinde başlayan proje Mayıs sonu itibari ile son aşamaya gelmiş olup, 15 Haziran'da tamamlanmış olacak ve kalite etiketine başvuru yapılacaktır. Projede çocuklar hikayeler yazarak bununla ilgili resimler yapıyorlar. Projede bireysel ve Ortak e- kitaplar oluşturuluyor. Web 2 araçlarının kullanılması teşvik edilerek, çocukların yazma ve resim yapma becerilerinin geliştirilmesi hedefleniyor. Proje bizzat kurum müdürü Şükrü GELMEZ tarafından yürütülmektedir. Bu proje ortaklığı ile kurumdaki diğer öğretmenlerin de proje yapmaya teşvik edilmesi amaçlanmıştır.

 

 

14-06-202114-06-202114-06-2021

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.