İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bahçeşehir Üniversitesi ile Eğitimde İşbirliği Protokolü

Bahçeşehir Üniversitesi ile Eğitimde İşbirliği Protokolü

Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Bahçeşehir Üniversitesi arasında başta bilim olmak üzere eğitim, sanat ve kültür alanlarını kapsayan işbirliği protokolü, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Selman KÜÇÜK ile Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Şirin KARADENIZ tarafından imzalandı.

Protokol, özellikle öğrencilerin başarı seviyelerini yükseltecek olan tüm eğitim hizmetlerinin niteliğinin artırılması, TÜBİTAK vb bilimsel projelerde akademisyen ve öğrenci kulüpleri ile ilçemiz öğrenci ve öğretmenlerin birlikte çalışmaları, öğrencilerimizin kendilerini ve meslekleri tanımaları, eğitim programlarının geliştirilmesi, öğretmen yeterliklerinin uygulamalı eğitim faaliyetleriyle geliştirilmesi ve ailelerin sosyal, kültürel ve mesleki gelişimlerine destek olunması, öğretmenlerin lisansüstü eğitimleri başlıklarında taraflar arasında işbirliğini ve koordinasyonu sağlamayı amaçlıyor.

 

 

19-11-202119-11-2021

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.