İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ARA TATİL SONU MESAJI

Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sevgi Yücel ara tatil sonrası vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
ARA TATİL SONU MESAJI

2021-2022 Eğitim öğretim yılının 2. ara tatilinin ardından eğitimin başlaması nedeni ile değerli öğretmenlerimizin, sevgili öğrencilerimizin ve sayın velilerimizin sevincine, heyecanına yürekten katılıyor, değerli öğretmenlerimle birlikte yeni bir heyecan ve şevk ile bu eğitim öğretim döneminin hepimize hayırlı olmasını diliyorum.

Değerli öğretmen arkadaşlarım, bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak, onların geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak adına göstereceğiniz gayret ve fedakarlıklar dolayısıyla şahsınıza teşekkür eder, sizlerle meslektaş olmanın verdiği gururla şahsınıza ve üstün gayretlerinizle yetişen geleceğimizin teminatı öğrencilerimize başarılarla dolu bir eğitim-öğretim dönemi dilerim.


Sevgili öğrenciler, kısa bir tatil sonrası yeni bir heyecan ve umutla eğitime tekrar başlıyoruz. Sizlerden beklentimiz sağlam bir inanç ve istekle derslerinize sımsıkı sarılarak hayalini kurduğunuz hedeflerinize ulaşmak için azami gayret göstermenizdir.Sizleri çok seviyor ve sizlere güveniyoruz.

Sayın veliler, bize emanet ettiğiniz öğrencilerimizin fenni, milli, manevi ve ahlaki yönden gelişimi için tüm imkanlarımızla elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstermekteyiz. Bu zorlu süreçte siz kıymetli velilerin, öğrencilerimizin muvaffakıyetinde büyük bir rol üstlendiğini biliyor; eğitim faaliyetlerinin başarılarla taçlandırılması için siz kıymetli velilerin eğitim-öğretim faaliyetlerinde etkin rol almak suretiyle desteklerinizi bekliyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunar, eğitim öğretim döneminin eğitim camiamız için hayırlı ve başarılı geçmesini temenni ederim.


Sevgi YÜCEL

ŞİŞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Vali Konağı Cad. Güzelbahçe Sok. No2 Nişantaşı/Şişli - (0212) 296 65 636465

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.